Z hlavy do srdce (7.12.2017)

Sáhni si na své srdce … teď…

Cítíš tu nádheru? Cítíš tu schovanou lásku, tu bezbřehou moc, sílu, klid, laskavost,  ŽIVOT,…?

Cítíš svou božskost? Nesmírnou krásu, absolutní čistotu?

Tam se to vše ukrývá a klepe na dveře, touží to žít sebe sama, tedy Tebe v Tvé vlastní esenci.

Když pootevřeš, vyjde veliká záře, jež Tě bude vést k tomu pravému, kým jsi. Budeš hledět s úžasem; nic neuvidíš, ale UCÍTÍŠ. A řekneš si: „Tak tohle je ta jiná dimenze?! … a budeš si naprosto jistý, že jsi tam. Budeš plakat dojetím jako dítě, konečně budeš vědět, kdo jsi a co nosíš v sobě za sílu lásky. Bude to tak silný moment, že Ti připadne celý Tvůj mentální svět bezvýznamný. Budeš hledat člověka, kterému by si to sdělil, protože Tvé tělo bude na ten zážitek malé a hlava si ani neškrtne. Už nikdy o to nepřijdeš. Budeš se do té dimenze umět kdykoliv vrátit, až jednou v ní spočineš jako ve svém novém normálu. Všechny Tvé buňky se budou postupně transformovat a ladit na novou vibrační skutečnost, a i když budeš zvenku vypadat stále stejně či velmi podobně, uvnitř budeš svou novou vědomě vyšší verzí. Srdce se stane Tvým nejvyšším elementem Pravdy a hlava mu bude ráda sloužit, protože ona se svými bitvami během nekonečných eonů také touží dojít konečně klidu. Občas vypadneš a budeš na moment v hlavě bojovat, ale okamžitě to poznáš a každou bitvu proměníš v klid. Žensky uvolňujícím pláčem či mužskou odvahou se zpříma podívat. V obojím případě to bude něco z Tvého podvědomí, co ještě potřebuje pozornost, projevit se, být přijato a tím pádem uzdraveno.

Láska prýštící z Tvého srdce bude léčit vše v Tobě a kolem Tebe. Budou se vyplavovat kostlivci, ale Tebe udrží víra, že už na tohle přišel čas. Staré už Tě tlačilo. S prvními hmatatelnými změnami pochopíš, že jsi sám sobě medicínou. Bude to silné, radostné i bolestné.

A pak jednou pocítíš, že miluješ a ctíš všechny lidi, i když s mnohými nesouhlasíš. Přestaneš je mít v nervech a budeš je mít v srdci. Budeš si vybírat vztahy hlubokého vzájemného spojení srdcí, až po té spojení solar plexů a genitálií. Už žádná kniha Ti nebude stačit, zároveň však budeš svoboden číst cokoliv, třeba ten největší „brak“. Budeš svůj, svá nejčistší verze a tudíž svobodný od sebe samého a okolního dění. Budeš žít zde, ale nebudeš ničím vnitřním ani vnějším zatížen. Naučíš se spojit obě (a více) dimenzí vnímání ve svém těle a ve svém životě v každé jeho drobnosti. Bude to stav NAPLNĚNÍ.

A v něm se budeš učit fungovat.

Alice E.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *