Lekce s Alicí E.

  • ROZŠÍŘENÉ VĚDOMÍ – každé PONDĚLÍ od 18:00 – 19:30hod, Equilibriummm Praha, Dřevná 2 – 5.patro, Praha 2. Otevřená lekce pro všechny, rezervace místa není nutná. ZRUŠENO DO ODVOLÁNÍ.

 

  • MEDITAČNÍ VEČER – každou STŘEDU od 18:00 – 19:30hod, Equilibriummm Praha, Dřevná 2 – 5.patro, Praha 2. Otevřená lekce pro všechny, rezervace místa není nutná. ZRUŠENO DO ODVOLÁNÍ. 

 

  • Další aktivity – viz kalendář ZDEPřípadně pište na  info@equilibriummm.cz . ZRUŠENO DO ODVOLÁNÍ. 

 

 Tajemství Kundalini

Jóga je být spojen/a se svou duší a s celým Vesmírem. Každý typ jógy na to jde jinak, většina z nich ale přes perfektní ovládnutí fyzického těla. Kundalini jóga je rychlejší a velmi efektivní, neboť kromě fyzického cvičení učí technikám dýchání (pranayamy), pozicím prstů (mudry) a posvátným zpěvům (mantry) založeným na specifických vibracích.

Na energeticko-fyziologické úrovni jde o PROCES ZVEDÁNÍ KUNDALINI ENERGIE OD LUMBÁRNÍ PÁTEŘE SMĚREM VZHŮRU AŽ K ŠIŠINCE. K tomu je zapotřebí umět propojit protikladné energie – prana a apana (dovnitř/ven, pozitivní/negativní, levá/pravá, slunce/měsíc), které vytvoří dostatečný tlak na rozpohybování kundalini směrem vzhůru. Pak je třeba ji umět udržet a neustále čistit kanál – sushmana, po kterém se ona pohybuje.

Kundalini stimuluje činnost šišinky (ta začíná degenerovat od sedmého roku po narození) a ta následně hypofýzu. V tomto procesu dochází k PROPOJENÍ S DUŠÍ, která zná celou cestu tvého života. Ve tvé duši je obsaženo VEŠKERÉ VĚDĚNÍ a ona ti jej vyjevuje. Postupně nabýváš pocitu rozšířeného vnímání, uvědomování si toho, kdo jsi, co máš dělat, kdy a jak, jak funguje svět energií a svět hmoty, jak s nimi oběma nakládat pro udržení harmonie v těle i navenek, jak jimi léčit, jak dokázat rychle zhmotnit své myšlenky, atp. Pochopíš, že ÚPLNĚ VŠE JE UKRYTO V TOBĚ SAMOTNÉ/M  a naučíš se s každou otázkou chodit do svého nitra.  Ocitneš se na své životní cestě VĚDOMĚ.