Ona a On je Jedno!
Nebo je to jedno?

Můj životní příběh mě naučil, že každý touží po absolutním příjetí. Občas to okusíme, jindy přesně naopak. Myslíme si, že nás musí přijmout ten druhý, u žen většinou primárně otec, u mužů matka. Pak to chceme od partnerů a partnerek, od šéfů, atp. Sebepotvrzení je ale vnitřní stav absolutního přijetí sebe sama a z něj pak přijetí i přirozeného řádu a běhu života, který v nás tepe a v žilách nám koluje.  Tento řád je jako Velká Matka a Velký Otec v jednom, v němž jsme přijati absolutně a vždycky jsme byli. Kódy tohoto přirozeného řádu leží ukryty v našich srdcích a čekají na to, až je budeme chtít najít a nebudeme se bát je aktivovat.  Cesta je z hlavy do srdce, pro muže i pro ženy. U žen ještě navíc do dělohy. Návrat k hluboké intuici, vnitřní moudrosti, skrze všechny překážky stavěné hlavou a pamětí uloženou v našich buňkách. 

Dnes doprovázím ženy na jejich cestě k ženskosti, ke znovunalezení své vrozené síly a umění ji moudře používat. Také doprovázím odvážné muže, kteří mají sílu sáhnout si na své nejhlubší emoce a stát se těmi, kterými esenciálně jsou, namísto těmi „kterými se naučili být“.

Opírám se o zkušenost načerpanou vlastním životním příběhem, o cvičení a meditace tisícileté jógy vědomí (Kundalini jóga), o moudrost mistrovských krystalů, o vlastní hluboké nacítění druhého, ale zejména o SÍLU SVÉHO OTEVŘENÉHO SRDCE.

 

Můj příběh celistvosti   

 

 

 

Můj příběh spolutvořitele